Брикет

Переваги деревних паливних брикетів в порівнянні з іншими видами твердого палива:

- Теплотворна здатність брикетів 4,5-5,0 кВт • ч / кг, тобто вище, ніж у сухих дров, і співвідносна з пелетами і окремими видами вугілля.

- На відміну від дров, брикети не потребують попередньої сушки.

- Паливні брикети при горінні виділяють мінімальну кількість дима, та не "стріляють" і не іскрять.

- Тривалість горіння брикетів: у порівнянні з звичайними дровами, закладку в піч можна здійснювати в кілька разів рідше.

- Постійна температура на всій протяжності горіння брикетів.

- Брикети вимагають менше місця для зберігання та перевезення: одна європалета брикетів вагою 1 т (близько 1 м3) еквівалентна 3-4 м3 дров. Відносно суттєво знижуються витрати на транспортування та зберігання палива.

- Зручна розфасовка (в основному по 15 кг) дозволяє вивантажувати і складати їх вручну в гаражі, підвалі і навіть в кладовці або на балконі квартири.

- Котли та каміни для брикетів прості в обслуговуванні, не вимагають спеціально обладнаних місць для зберігання та автоматичної подачі палива, а тому дешевші пелетних.

- Брикетами, на відмінно від пелет, можна замінити інші види твердого палива (вугілля, дрова) без відповідної модернізації котлів та печей. Брикети можно завжди замінити на дрова, а пелету - ні. Саме тому виробники пелетних котлів останнім часом включають в лінійку своєї продукції комбіновані котли, Які могут працювати як на пелетних, так і на деревинах, брикетах.

- Викиди окису вуглецю в атмосферу при спалюванні паливних брикетів мінімальні.

- Можливість тривалого зберігання брикетів без погіршення їх якісних характеристик, негативного впливу на навколишнє середовище; поліпшення умов праці обслуговуючого персоналу котелень.

ОБРАТИ ТОВАР